Menforsan Antiparazitní sprej proti blechám a klíšťatům pro psy 250 ml

Parfémovaný insekticid ve spreji, který poskytuje repelentní ochranu proti napadení vnějších parazitů (blechy, klíšťata, roztoči a komáři). Popis Výhody: - poskytuje ochranu...
Garantovaný nákup z SpokojenyPes.cz

Skladem • 1 varianta55 Kč95 % • 9 937 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 44 139 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 397 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 5 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč97 % • 624 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta1 297 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč99 % • 2 400 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 415 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč135 neověřených recenzíDalší informace

Určení
klíšťata
Přírodní

• , zakoupeno v KRMIMMASEM.CZ

Blechy nehubí okamžitě, ale až po nějaké době ... musíte vytrvat a postřik opakovat. Oceňuji přírodní složení.

• , zakoupeno v sLéky.cz

Je to přírodní produkt a protože se s pejskem mazlím,zvolila jsem jej.Také nechodíme do lesa a jde mi pouze o menší ochranu blechy jiného psa, náhodné klíště.Nevýhoda stříkat často - já ho nastříkám ob den.

zatím jsem nevyzkoušela

Určení
klíšťata
Přírodní

Popis

Výhody: - poskytuje ochranu před napadením vnějšími parazity.

Náš tip

Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty značky MENFORSAN.

Jak používat

Pro efektivní účinek používejte každý den po dobu jednoho týdne. Při výskytu hmyzu doporučujeme používat 2x – 3x týdně. Účinek okamžitý. Aplikujte i na místo, kde Váš pes spí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KRMIMMASEM.CZ

• , zakoupeno v sLéky.cz

zatím jsem nevyzkoušela

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Labet.cz

• Účinek okamžitý a ještě krásně voní.
    • Nic.

Ještě jsem dokoupila i ampule Menforsan, jejichž účinek byl také okamžitý. S produkty jsem velmi spokojena!

• , zakoupeno v Profizoo.cz

• mám alergického psa,ale z přípravku se mi moc škrabal

přípravek asi není špatný,ale nám se neosvědčil,máme alergického psa a vyvolal nám ještě větší svědivost,museli jsme vykoupat a dva dny nám trvalo,než se pokožka sklidnila,pro zdravého psa asi dobrý